Pokračování Cyberpunk 2077 je v plném proudu

Zitik

Kdo by si nepamatoval na slavný titul Cyberpunk 2077 a jeho neslavný vstup na hráčskou scénu. Titul se od začátku potýkal s velkým množstvím problémů a trvalo poměrně dlouho, než si jeho technická stránka získala hráče zpět na svou stranu. Tohle vše už ale vzala voda a dnes CP 2077 patří mezi ty lepší hry s otevřeným světem. Společnost CD Projekt Red, která za projektem stojí ovšem nezahálí a pokračuje ve zvelebování této futuristické krásky.

@Steam

Zatímco se fanoušci těší na vydání DLC, které nese název Phantom Liberty a má vyjít během letošního roku, tak pokračování s názvem Project Orion by mělo vstoupit do vývoje během příštího roku. Snad se vývojáři poučí z minulosti a dají si na vývoji pořádně záležet

O pokračování toho zatím není moc známo a informace byla potvrzena ve zprávě o výdělku CDPR. Studio také uvedlo, že na pokračování už byly vynaložený nějaké výdaje.

Uvidíme, zda si fanoušci na pokračování vzpomenou a dají hře šance hned ze začátku. Vydání DLC bude pravděpodobně zlomovým bodem, jak se další vývoj titulu bude dále vyvíjet. Snad si studio neukouslo příliš velké sousto, když vezmeme v úvahu, že stojí ještě za vývoje čtvrtého pokračování Zaklínače a také pracují na remaku prvního dílu.

X