Předobjednávky Tekken 8 se stále navyšují, tak na co čekáte?

Tekken 8 se nezadržitelně blíží. Předobjednávky rostou a to i díky vydanému demu, které si již několik týdnů můžeme zahrát jak na PlayStation 5, ale i na Xbox Series X/SPC.

@Steam

První dojmy z hraní vypadají velice slibně. Hráči si hru na základě dema pochvalují a drobné chybičky nejsou nic, co by stálo za řeč. Navíc ředitel projektu Katsuhiro Harada na svém Twitteru prohlásil, že nalezené chyby budou do oficiálního vydání plné verze hry odstraněny. Zdá se tedy, že Tekken 8 čeká velmi pozitivní start a hra se dočká zaslouženého úspěchu.

Samotnému mi to nedalo a demo jsem si vyzkoušel. Opravdu mohu potvrdit, že hra vypadá fantasticky a posouvá celou sérii zase o krok dál. Postavy jsou detailně zpracovány a jejich charakter je doslova cítit. Vývojáři ze společnosti Bandai Namco se opravdu vytáhli. Cena není zrovna nejmenší, ale za kvalitu se prostě musí platit. Základní verzi hry lze pořídit od 1 500Kč.

Plné vydání hry proběhne 26. ledna. Proto neváhejte a předobjednávejte, ať máte náskok a můžete se co nejdříve vcítit do kůže Jina Kazamy a dalších bojovníků. A jestli tekken není zrovna vaše krevní skupina, tak si určitě vyberete z novinek, které právě v těchto dnech vycházejí na službě Game Pass. Není jich málo a seznam je dost nadupaný.

X