Přijdeme v Dragon’s Dogma 2 o nejlepší povolání?

Fanoušci Dragon’s Dogma 2 se obávají, že v pokračování budou chybět některé z jejich oblíbených tříd.

Však kde to je?!

Pokud kultovní klasiku RPG od Capcomu neznáte, třídy se nazývají „povolání“ a dělí se do tří kategorií: základní, pokročilé a hybridní. Základní kategorii tvoří Fighter, Strider a Mage, zatímco pokročilá povolání jsou Warrior, Ranger a Sorcerer. Hybridní povolání doplňují Mystic Knight, Assassin a Magic Archer.

V rámci představení vydání hry nám Capcom představil i oficiální tričko, kde jsou ale vyobrazena jen devět povolání. Přibilo jedno nové s názvem Trickster, což ale vede k domněnce, že počet devíti povolání na tričku je definitivní pro celou hru. Což by znamenalo že pokračování původní hry by mělo stejný počet jako DD. 

@capcom

Lidé se proto obávají, že se jejich oblíbená povolání z prvního Dragon’s Dogma nevrátí. Například na výše uvedeném tričku se neobjevuje emblém Mystic Knight, což vyvolalo obavy. Na druhou stranu se jiní domnívají, že se všichni trochu unáhlili. 

„Je to opravdu unáhlení? První hra jich měla devět, teď bylo oficiálně oznámeno tričko s povoláními a je na něm jen známých devět a v demu bylo místo jen pro devět,“ reaguje jeden z komentářů pod příspěvkem na Redditu. „Napůl chápu iracionální pesimismus jen na základě toho, že hlavně nebyly vůbec žádné záběry neoznámených tříd.

Dragon’s Dogma 2 vyjde příští rok 22. března no PC, PS 5 a Xbox Series Xa S.

X