První záběry z hraní Stalker 2: Heart of Chernobyl

Celá gamingová scéna aktuálně čeká na jednu, obrovskou událost. Blíží se nám totiž vydání pokračování hry S.T.A.L.K.E.R. Sequel s podtitulem Heart of Chernobyl toho dost naznačuje, a studio GSC Game World nám toho dneska ukázalo mnohem víc. Dočkali jsme se prvního, oficiálního gameplaye. Co na hru zatím říkáte?

Stalker 2 tak, jak ho známe

Celý gameplay měl asi 3 minuty hraní, a viděli jsme asi vše, na co se těšíme. Combat systém, exploring, survival prvky i nějaké ty lekačky co ve hře budou. Lokace elektrárny Chernobyl a jejího okolí je stále pochmurná, a husí kůži máte jen co vylezete na povrch. 

@Steam

Kdy ale Stalker 2: Heart of Chernobyl vyjde?

Samotný gameplay můžete shlédnout níže. A vím, na co se ptáte. Kdy se hry konečně dočkáme? Aktuální plán vydání je stále rok 2023 pro PC a jako konzolová exkluzivka pro Xbox Series X/S. Hra dokonce vyjde day one v rámci Xbox Game Pass! Nicméně situace ve světě je bohužel stále žalostná a studio GSC Game World, to vážně nemá jednoduché. My jim můžeme popřát hodně sil a doufat, že nám dají příležitost zažít hru na vlastní kůži, co nejdříve. 

X