PS Plus pro Leden slibuje pořádnou bitvu!

Vánoce už jsou sice za námi, nicméně v PlayStationu si řekli, proč bychom jim nedali ještě opožděný dárek? Sice si ho schovávají až na leden, nicméně na tuhle pecku se vyplatí si počkat. Nabídka předplatného PlayStationu Plus pro první měsíc v roce 2023 je absolutně epická. Co nás čeká?

Válka na každém kroku, PlayStation Plus slibuje pořádné řezačky

Pokud si měsíčně předplácíte subscription službu PlayStation Plus, není potřeba ji více představovat. Měsíčně se těšíme na nové pecky. Často se stává, že oznámené hry nenadchnout tolik hráčů. To se ale tentokrát nestalo. Pro leden nás čekají nadcházející hry:

Před vydáním druhého dílu nám PlayStation nadělil velice úspěšný první díl Star Wars Jedi: Fallen Order. Cesta Cala Kestise a jeho pochopení Síly i obnovy řádu Jedi. Pokud vás nebaví světelné meče, vesmírné bitvy a nesnášíte písek, můžete skočit do Fallout 76. Výbuch jaderné bomby a přežití na vlastní pěst, to nás všechno čeká v posledním díle ze série Fallout. Poslední hrou je Axiom Verge 2. 2D plošinovka s grafickým provedením z let minulých, potěší všechny nadšence retro her. Hry budou k dispozici ke stažení od 3. ledna 2023!

X