Ratchet and Clank: Rift Apart si na sebe stále nevydělal

V posledních letech je vývojářské studio Insomniac Games opravdu v kurzu. Bohužel jejich hitovka Ratchet and Clank: Rift Apart si na sebe nevydělal ani po více jak dvou letech od začátku prodeje.

@Insomniac Games

Kritiky uznaná videohra Ratchet and Clank: Rift Apart se sice dostala do podvědomí hráčů po celém světě, ale bohužel je stále ztrátová, co se týče zisku. Podle uniklých dokumentů byl rozpočet na hru 81 milionů dolarů. Prodalo se celkem více než 2,2 miliony kusů, ale ani to nestačilo. Celkový výdělek byl 73 milionů dolarů. To pro studio znamená 10% ztrátu.

Naštěstí pro fanoušky se ale podle studia nic neděje a třetí díl série by měl být již ve vývoji. Na ten si ale budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Stejný únik informací také odhalil plány pro Marvel’s Venom, Marvel’s Spider-Man 3 nebo Marvel’s X-Men. Také pronikla na svět informace, že Marvel’s Spider-Man 2 měl rozpočet na vývoj úctyhodných 315 milionů dolarů. To je už slušná sumička. Tak doufejme, že studiu nedojde dech. Více o úniku informací naleznete v našem předešlém článku spolu s uniklým gameplay videem připravovaného titulu Marvel’s Wolverine.

X