Red Dead Redemption je nyní možné hrát „zdarma“ v rámci GTA+ na konzolích


Red Dead Redemption je možné hrát „zdarma“ (s aktivním předplatným) prostřednictvím služby Rockstar Games GTA+ na Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Jako první přinesl zprávu o zařazení RDR do předplatného uživatel @videotechuk_ na síti X. Později zprávu oficiálně potvrdilo samotné Rockstar Games. Součástí bude i rozšíření Undead Nightmare.

Minulý rok Rockstar potichu přidal update 1.03, který postkyl hráčům možnost hrát Red Dead Redemption v rozlišení 4K a 60 snímcích za sekundu na PS5 prostřednictvím zpětné kompatibility. Tato zpráva určitě udělala radost majitelům PS5, naopak majitelé Xboxu měli pocit, že byli hozeni na druhou kolej, protože jejich verze Red Dead Redemption byla při rozlišení 4K omezena na 30 snímků za sekundu.

@Rockstar Games

Bohužel hráči na platformě Xbox stále nebudou moci zažít vylepšenou verzi Red Dead Redemption ani s předplatným GTA+, které je možné zakoupit na měsíc za 159 Kč. Pořád jsou na tom ale lépe než fanoušci, pro které je hlavní doménou PC. A to z důvodu, že GTA+ vyšel pouze na Xbox Series X/S a PlayStation 5 a Red Dead Redemption stále nemá PC port.

Red Dead Redemption byl původně vydán na Xbox 360 a PlayStation 3 v roce 2010 a pokud jste ještě neměli možnost si zahrát tento ve své době kritiky i fanoušky vřele přijatý počin, máte nyní jedinečnou příležitost zažít dozvuky divokého západu za velice příjemnou cenu.

X