Remake Prince of Persia: the Sands of Time vyjde! Ale..kdy?

Jsou to 2 roky, kdy se na Youtube objevil oficiální trailer, k oznámení remake Prince of Persia: the Sands of Time. Reakce hráčů byla…okamžitá. Feedback byl tak důrazný, že samotný Ubisoft uznale přiznal nízkou kvalitu a remake Prince z Persie odsunul na neurčito. Jenže 2 roky uběhly, nové informace nemáme. Tak co se děje s očekávaným remakem? Dočkáme se vůbec někdy?

Ubisoft ujišťuje, Remake Prince of Persia vyjde!

Studio si uvědomilo, že je už dlouho ticho po pěšině a hráči by si zasloužili nějaké nové informace. Přeci jen, předobjednávek nového remake Prince of Persia, nebylo málo. A když někam pošlete peníze, obvykle chcete vědět, zda jste je nehodili do koše. Proto Ubisoft na svých stránkách uveřejnil krátké informace, ohledně zpackaného remake.

Hra zrušená není, peníze vám ale vracíme..

V podstatě se nejedná o žádné velké vyhlášení. Ubisoft nás ujišťuje, že remake Prince of Persia: the Sands of Time oficiálně není zrušený. Hra je stále ve vývoji, nicméně v jaké fázi nevíme. Také nám nebylo oznámeno žádné datum vydání, ani nic přibližného jako Q1-4, jak tomu bývá u jiných her. Na závěr bylo oznámeno, že se nepracuje na remaku jakýchkoliv jiných dílů, než jsou písky času. Zároveň Ubisoft zrušil předobjednávky, a vrátil peníze zpátky hráčům. Předobjednávku aktuálně nejde provést. Zakoupit hru si bude možné až v momentě, kdy oznámí datum vydání. 

Malinko mi to připomíná situaci s Dead Island 2. Hra byla v tzv. vývojářském pekle. Na hře se pracovalo, nepracovalo, střídaly se na něm různá studia. V jakém stavu remake je, jestli se vůbec někdy dočkáme a nebo je to plané vyjádření studia, aby konečně uzavřeli tuhle kapitolu…nezbývá než čekat.

X