Resident Evil Village na PSVR 2 vypadá fantasticky

Už jen pár dní nás dělí od vypuštění PS VR 2 na svět. Datum vydání je uvedeno na 22. února. V den uvedení na trh si budeme moci vybrat z poměrně širokého seznamu skvělých titulů jako je třeba Gran Turismo 7 nebo  No Man´s Sky. Seznam startovacích her skrývá až 30 titulů. Já jsem ale starý závislák na hororovkách a jestli má něco cenu hrát na VR tak to je rozhodně Resident Evil Village. Už jen kvůli tomuhle titulu odpočítávám dny k uvedení PS VR 2 na trh. Předchozí díl byl naprosto fenomenální a věřím, že tohle bude ještě lepší.

Resident Evil Village
@Steam

Ve videu níže se podíváme na gameplay, který nám ukáže mnoho ze hry. Ať už se jedná o vykreslení lokalit, soubojový systém nebo promakané spravování inventáře. 

V den vydání PS VR 2 bude vypuštěno demo titulu zdarma. Takže pokud někdo váhá, může si vyzkoušet, zda má na dohrání Resident Evil Village tímto způsobem dost odvahy. Ti, co již titul vlastní, dostanou aktualizaci na VR zcela zdarma.

No nevypadá to skvěle? Za mě naprostá topka. Společnost Capcom si své poklady náležitě hýčká a je to znát. A na co vy se nejvíc těšíte, až si zapaříte na novém PS VR 2?

X