RoboCop: Rogue City představuje fight s bossem

RoboCop: Rogue City je tu už za pár dní. Víme co od hry očekávat, jak bude vypadat, z čeho se bude střílet, ale co jsme zatím nevěděli je to, jak bude vypadat souboj s bossem. Ale to už také není pravda a konečně to víme. 

@Steam

Příběh se odehrává v chudém a zločinem prolézlém Rogue City. V nejnovějším traileru vidíme jaké hrozby může policejní sbor v čele s Alexem Murphym očekávat. Zločinné gangy, vrazi, pouliční rváči. To vše je pro RoboCopa brnkačka. Co když se ale náš cyborg střetne se skutečným nepřítelem. Určitě vám něco řekne zkratka ED-209. Kráčející tank dá RoboCopovi pořádně zabrat a nebude stačit, že do něj vyprázdníte několik zásobníků.

Můžete mu pod nohy hodit tlakovou láhev, která samozřejmě exploduje, ale on si v klidu bude kráčet dál. Shodíte na něj strop? Jen se otřepe a zase se z vás bude snažit udělat ementál. Takže, jak vlastně zničit tenhle kolos? To se dozvíme už brzy. RoboCop: Rogue City vychází 2. listopadu na PC, PlayStation 5Xbox Series X/S. Verze pro Nintendo Switch byla bohužel zrušena a studio uvedlo, že zatím nemá plány na její spuštění. 

X