Skabma: Snowfall – tluče bubeníček

Pokud hledáte odpočinkovou dobrodružnou hru s pohlcujícím příběhem a unikátní severskou atmosférou, pak byste měli dát šanci titulu Skabma: Snowfall od studia Red Stage Entertainment. Tato adventura nás vtáhne do role malého chlapce, který se vydává na cestu, aby našel ztraceného jelena. Brzy se však ocitne zapleten v mystériích a dobrodružstvích severské (laponské) kultury.

@igdb

Jednoduchá hratelnost a zároveň hluboké mytologické prvky dělají z Skabma: Snowfall ideálního společníka pro ty, kteří chtějí zažít pohlcující příběh a zároveň se dozvědět něco nového o severské kultuře. S pomocí kouzelného bubínku se vydáváme na průzkum světa plného duchů a historických artefaktů, což přináší zajímavé pohledy do minulosti a víry těchto starobylých kultur.

Hra nabízí hezkou barevnou grafiku a atmosférický zvukový design, který nás vtáhne do světa sněhu a tajemství. I když se nejedná o technologický průlom, grafika přináší svěžest a ducha severských krajů.

Ovládání je jednoduché a intuitivní, což umožňuje hráčům plně se ponořit do příběhu a prozkoumávat okolí s lehkostí. Skabma: Snowfall není o rychlosti nebo akci, ale spíše o relaxaci a objevování nových aspektů severské kultury.

Celkově řečeno, Skabma: Snowfall nabízí pohlcující dobrodružství s jedinečnou atmosférou severské kultury. Pokud hledáte hru, která vás vtáhne do svého světa a zároveň vás naučí něco nového, určitě neváhejte tuto perlu objevit. A nebojte se, pokud neovládáte laponštinu, hra nabízí překlady pro ty, kteří by si chtěli rozšířit své jazykové dovednosti.

Hodnocení

Název hry: Skabma: Snowfall

Vývojář: Red Stage Entertainment
Vydavatel: PID Games
Žánr: Adventura
Multiplayer: Ne
Platformy: Microsoft Windows, XBOX, PS4&5

[ Koupit ]

Celkový dojem

Skabma je opravdu odpočinková a pohodová adventura s nádherným zasazením a kouzelnou grafikou. Originální dabing ve starém nářečí a spousta skrytých „lore“ prvků umocňují imerzi do tohoto kouzelného světa. Hra je navíc ve slevě na GoGu, tak šup pro ní!

-
4

Klady

+ Nádherná atmosféra

+ Jednoduché ovládání

+ Mechanika „magického bubnu“, na který tlučem

Zápory

– Pro nárořnější hráče až příliš jednoduché

– Absolutně bez akce

 

X