Sony oznámilo srpnové hry zdarma pro PlayStation Plus

Společnost Sony své věrné fanoušky každý měsíc překvapí nadílkou her zdarma pro jejich službu PlayStation Plus. A srpen samozřejmě nebude žádnou výjimkou. No ale na co se vlastně můžeme těšit? 

Dreams

Hlavním tahounem srpnových her zdarma je kreativní adventura Dreams. V ní si můžeš vytvářet alternativní „snové“ světy, utvářet si je k obrazu svému a vdechovat život jim i jejich obyvatelům. A aby ti nebylo líto, že tvůj výtvor nikdo nevidí, můžeš se o něj podělit s ostatními hráči a navštěvovat také jejich světy. Dreams se do PS Plus dostane měsíc předtím, než vývojáři ze studia Media Molecule ukončí veškerou podporu pro tuto hru, aby se dle jejich slov mohli vrhnout na zbrusu nový herní zážitek. 

Spolu s Dreams do PS Plus zavítá zatím nejnovější počin od Media Molecule s názvem Tren. Sony tuto hru popisuje jako „nostalgické dobrodružství, které vás posadí na místo řidiče pozoruhodného vláčku s hračkami a vypráví osobní příběh o dospívání –⁠ a o transformační síle samotného hraní“

Death's Door a PGA Tour 2K23

Srpnovou nabídku doplní izometrická akční adventura Death’s Door a PGA Tour 2K23. V prvním zmíněném titulu se převtělíte do těla malé vrány, jejímž úkolem coby „smrtky“ není nic menšího než sbírat duše bytostí, které mají odejít z našeho světa a vydat se na druhou stranu vstříc posmrtnému životu. A buďte poctiví, vaši šéfové z Reaping Commision nemají rádi selhání.

PGA Tour 2K23 je sice o poznání průměrněji hodnoceným titulem, ale pokud jste fanoušky série nebo nadšenci do golfu, simulátor tohoto zajímavého sportu jistě oceníte, zvláště, když bude zanedlouho zadarmo. 

@steam

Hry zdarma pro srpnovou nadílku PlayStation Plus si budeme moci stáhnout v období od 1. srpna do 4. září. Zároveň si nezapomeňte vyzvednout hry na červenec, a to nejdéle do 31. července. V tomto měsíci Sony nabízí tituly Call of Duty: Black Ops Cold War, Alan Wake Remastered a Ending –⁠ Extinction is Forever. 

X