Star Wars Jedi: Survivor odkrývá další podrobnosti

Od oznámení Star Wars Jedi: Survivor se vývojáři snaží udržet co nejvíce informací pod pokličkou. S blížícím se datem vydání se ale dozvídáme stále více a více informací a už teď je jasné, že Star Wars Jedi: Survivor značne vylepšuje svého předchůdce.

Star Wars
@Steam

Z uniklých informací a nového gameplay traileru víme, že nás čeká kromě hlavní příběhové linky i dostatek vedlejších misí v částečně otevřeném světě. Postavu Cala Kestise si budeme moci vizuálně upravit dle vlastního stylu a to nejen oblečení, ale také postavu a vzhled vlasů. 

Ani cestování se nevyhne menšímu upgradu. Navštívíme celkem sedm různých planet, jejichž velikost by měla být srovnatelná s říšemi ze hry GoW: Ragnarok a pro pohyb si budeme moci ochočit i některá zvářata. 

@Steam

Nesmíme zapomenout ani na bojovou stránku hry. Cal Kestis bude moci využívat dohromady pět bojových stylů se světelným mečem. V omezené míře chytne do ruky i starý dobrý blaster a schopnosti síly se také trošičku rozrostou. Toto všechno a další vychytávky na nás čekají už 27. dubna kdy SW Jedi: Survivor vyjde na PC, PlayStation 5 Xbox Series X/S

Vývojáři ze společnosti Respawn Entertainment také prozradily, že oproti minulému dílu si budeme moci vybrat ne ze čtyř, ale rovnou z pěti druhů obtižností. Více než 40% hráčů si u Star Wars Jedi: Fallen Order stěžovalo na velký rozdíl mezi obtižnostmi Story Mode Jedi knight. Proto se dočkáme i páte úrovně obtižnosti, která bude jakýmsi mostem a ponese název Jedi Padawan

A na co se nejvíce těšíte vy? 

X