Star Wars Jedi: Survivor připomene staré legendy

Vydání připravovaného titulu Star Wars Jedi: Survivor se blíží. Plánované datum vydání je už 28. dubna, a tak není divu, že se dozvídáme další a další podrobnosti o tom, co si na nás vývojáři připravili. 

V příběhu se vrátíme zpět k postavě Cala a jeho robotického parťáka s označením BD. Právě kolem nich se zmiňovaný bonusový obsah bude tak trochu motat. Jak by se vám líbilo, kdyby hlavní protagonista vypadal jako Luke Skywalker nebo Han Solo z původní trilogie? 

Star Wars
@Steam

Star Wars Jedi: Survivor nabídne při zakoupení Deluxe Edition skiny Luka SkywalkeraHana Sola. Hráči ji budou moci použít pro svoji hratelnou postavu i robotického parazita, který nám bude pořád viset na zádech. To samé bude platit i pro  světelný meč nebo blaster. Podrobnosti i vzhled odhalila společnost Electronic Arts prostřednictvím příspěvku na svém Twitter účtu. 

 

Příběh se odehrává pět let po konci Star Wars Jedi: Fallen Order. Cal Kestis se snaží zůstat naživu, protože mu po krku jde proradné galaktické impérium, které se snaží vyhladit všechny přeživší Rozkazu 66. Tentokrát proti sobě bude mít hned dva silné soupeře, kteří se nezastaví doslova před ničím, jen aby konečně mohli vyhladit všechny rytíře Jedi.

Star Wars Jedi: Survivor vyjde na konci dubna a užíjeme si ho na PCPlayStation 5 Xbox Series X/S. Předobjednávky jsou už v plném proudu a tak už stačí jen odškrtávat dny v kalendáři. 

X