Starfield dorazí v druhé polovině roku.

Zitik

Vývojářská společnost Bethesda nás už delší dobu provokuje zprávami o vesmírné RPG hře Starfield. Poprvé se zmínky o připravovaném projektu objevily už v roce 2018 a od té doby jen čekáme. Zdá se však, že čekání je už téměř u konce a my si titul užijeme už 6. září tohoto roku. A dokonce i v den vydání bude k dispozici na Xbox Game Pass.

Starfield
@Steam

Starfield měl být spuštěn už na konci roku 2022. Poté se spuštění oddálilo na první polovinu tohoto roku, ale ani to Bethesda nedodrží. Nyní ale to už vypadá nadějně a my proto držíme palce, aby se to už konečně podařilo.

Vyjádření přímo od režiséra projektu Todda Howarda slibuje velkolepý projekt se spoustou možností k prozkoumání a 11. června nám bude představeno zákulisí projektu. Zároveň také prozradil, že se jedná o rozdílný systém než co známe například u série The Elder Scrolls nebo The Fallout

Už teď se nemohu dočkat a je to jeden z mála titulů, který vyhlížím a těším se jako malý kluk na vánoce.

Titul vyjde na PCMicrosoft Xbox Series X/S. Vývojáří také označují Starfield jako next-gen zážitek. Tak se nechme představit, zda dokážou dostát svému slovu.

X