Stellar Blade odhaluje bonusový obsah

Už jen pár dní nás dělí od spuštění předobjednávek na novou RPG s polootevřeným světem od společnosti SHIFT UP Corporation. Mám na mysli samozřejmě připravovaný titul Stellar Blade pro konzole PlayStation 5. Předobjednávky začínají již 7. února a vydání se dočkáme podle informací ještě v první polovině roku, konkrétně 26. dubna.

@shiftupcorporation

Společnost SHIFT UP Corporation nedávno potvrdila své partnerství se společností Sony a tak se není čemu divit, že cena za základní edici činí celkem 70 dolarů. To není zrovna málo. Vývojáři si od titulu slibují opravdu hodně.

Edice Deluxe bude samozřejmě o něco dražší. Tu bychom měli vidět v nabídce za celých 80 dolarů. Ta bude samozřejmě obsahovat kromě plné hry také equip v podobě obleků pro protagonisty hry, brýle, náušnice a další vymoženosti. K tomu všemu také dostaneme bonusové zkušenosti a nějakou tu korunu. Celkem na nás tedy v edici Deluxe bude čekat 2 000 XP5 000 jednotek herní měny.

Pokud si hru předobjednáte, tak dostanete navíc Planet Diving Suit, kulaté brýle opět náušnice. Tyto bonusy budou také součástí edice Deluxe

Stellar Blade vypadá opravdu luxusně a věřím, že si ty peníze vývojáři zaslouží. Jen se podívejte na trailer, a určitě mi dáte za pravdu.

Pokud vás zajímá co dalšího nám přinesla akce State of Play, tak se můžete podívat v našem sestřihu. Přeji příjemnou zábavu.

X