Street Fighter 6 představuje další hratelnou postavu

Už jen necelý týden nám chybí do otevřeného beta testování titulu Street Fighter 6 od společnosti Capcom. Otevřená beta bude probíhat ve dnech 19.-21.5., ale na jednu z hratelných postav se můžeme podívat už nyní, díky krátkému traileru. Mrkneme se Jaimeho.

@Capcom

Brekdancer, který se zaměřuje na bojový styl Drunken FIst. Je to sice zvláštní, protože uživatel tohoto stylu je silnější díky množství vypitého alkoholu, ale Jaime s sebou nosí tykev naplněnou léčivým čajem.

Jaime odjakživa vzhlíží ke svým bratrancům a chce jen pomocí svého bojového umění bránit své město. Jaimeho nemesis je armádní bojovník Luke.

Styl Jaimeho boje spočívá v rychlých úderech, které dokáže vylepšit a naučit se nová comba po vypití svého čaje. Čím více hladina čaje v těle stoupá, tím více se mění i vzhled postavy. Je více rozcuchanější a připomíná divoké zvíře. Hladina nápoje se paradoxně zvyšuje také pomocí speciálních pohybů. Postava je jednou z osmi hratelných charakterů, které budou k dispozici v otevřené beta verzi.

Podívejme se na níže na krátký tutoriál a nechme Jaimeho, aby se trochu předvedl.

.

Oficiálního vydání Street Fighter 6 se dočkáme 2. června. Titul vychází na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S a PC.

X