Tak bude nový JoJo, nebo ne?

Ha! Čekali jste článek o nové sezóně populárního anime JoJo’s Bizarre Adventure, ale přitom…

@knowyourmeme

Kdo ví, ten ví!

Yare Yare Daze

Ne, na nové sezóně seriálu JoJo’s Bizarre Adventure se nepracuje – alespoň zatím ne.

Fámy zesílily v posledních dnech poté, co animátor Tokuda Yumenosuke – hlavní režisér animace předchozí sezóny Stone Ocean – retweetnul obrázek ženy jedoucí na koni a odpověděl: „Prosím, počkejte na další zprávy, fanoušci JoJo.“

Nyní však byly veškeré úvahy o tom, že JoJo’s Bizarre Adventure brzy adaptuje další příběh (Steel Ball Run), rychle zažehnány.

@polygon

„Nepropadejte panice, ještě není nic rozhodnuto!“ napsal Yumenosuke na Twitteru. „Kvůli své práci často tweetuji svým zaměstnancům, právě jsem tweetoval něco, co jsem považoval za užitečné. Tento tweet není vhodný pro širokou veřejnost.“

Steel Ball Run, další kapitola v řadě na adaptaci pro anime JoJo’s Bizarre Adventure, se točí kolem přespolního závodu na koních – proto ta spekulace na Twitteru – a účastní se jí nový hrdina Johnny Joestar, který se nakonec setká tváří v tvář s plánem prezidenta Valentina na zvýšení své moci.

Pokud JoJo’s Bizarre Adventure: Steel Ball Run dopadne, pravděpodobně zamíří na Netflix.

Tento streamerský gigant podle všeho drží práva na seriál, přičemž poslední sezóna s názvem Stone Ocean  vyšla ve třech dílech v letech 2021 a 2022.

X