Teamfight Tactics přivítají hudební set!

Teamfight Tactics už dávno není jen malá hříčka na ukrácení dlouhé chvíle. Riot Games dalo této hře velikou péči, a už to není jen kopírka konkurenční DOTA Auto Chess. Pojďme se společně podívat, co nás čeká v nejnovějším setu!

Hobluj!

Jak už jsem poznamenal v nadpisu, nejnovější set TFT se ponese na vlnách hudby. Můžeme se těšit na sestavování týmů s vlastnostmi popových sexy dračic K/DA v čele popovou superstar Ahri. Nebo jestli to není váš styl, můžete ovládnout parket s metalovou bandou Pentakill! Tito metloši rozhodně nenechají publikum vlažné a za zvuku elektrických kytar si dojdou až do velkého finále!

@riotgames

Nováčky na scéně je seskupení HEARTSTEEL, které si jde nekompromisně ukrást kus slávy pro sebe. Nezůstanou jen u kradení slávy, ale mohou ukrást srdce protivníků, které pak mohou proměnit na úžasné odměny! V kapele se můžeme těšit například na Setta, Ezreala nebo Kayna.

Máme tu i staré známe z True Damage. Ve znamení Hip-Hopu jim půjde o jedinou věc… a to o rozdání co největšího true damage, čili přímého poškození. Hoď se do klidu se členy kapely Akali, Ekkem, Quiannou, Sennou a mocným DJem Yasuem.

Nejnovější set samozřejmě nabízí mnohem více kombinací, namátkou můžeme zmínit Jazz, Country nebo Disco. Hráči opět dostanou nepřeberné množství kombinací a taktik, jak se dostat k vytouženému prvnímu místu! My v redakci se rozhodně těšíme na dalších spoustu hodin zábavy. Nejnovější set Teamfight Tactics vychází 21. listopadu v patchi 13.23

X