Tekken 8 těsně před vydáním vypouští další trailer

Necelý měsíc nás dělí od vydání dalšího dílu slavné bojové série. Tekken 8 od vývojářské společnosti Bandai Namco vyjde už tento měsíc a konkrétně 26. ledna. Nejnovější trailer přináší pohled na jednoho z nejnepravděpodobnějších bojovníků celé party. Přivítejme spolu medvědího fightera Kumu.

@BandaiNamco

Tekken 8 se hemží všemi možnými bojovníky. Muži, ženy, ďáblové, cyborgové, dřevěnný panďuláci, takže medvěd co valí svůj vlastní bojový styl Kuma Shinken není vlastně nic co by nás mělo překvapovat. Medvěda Kumu splácal ve svých laboratořích jeden z hlavních představitelů celé série Heihachi Mishima a vládne opravdu brutální silou. Když s váma tahle šelmička práskne o zem, tak na tom místě dlouho tráva neporoste.

V traileru vidíme, že Kuma má celkem slušný dosah úderů, takže jestli se chcete držet zpátky, tak je nutné s tím opravdu počítat. Kopy jsou naopak zase o něco kratší. Jakmile ale Kuma vstoupí do módu Hunting Bear, tak je lepší vzít nohy na ramena. Skoro jako Medvěd na koksu. Když ani všechny tyhle brutální útoky nepomohou, tak vám omlátí pěkně macatýho lososa o hlavu a pak vás s ním odpálí až do stratosféry.

Tekken 8 vychází už tento měsíc 26. ledna na PlayStation 5, Xbox Series X/S PC.

Než se vydání dočkáme, mžete se podívat jaké tituly byly nejhranější na Steamu za minulý rok. Možná vás to překvapí. Mrknětě se.

X