Tekken 8 vám na PC spolkne spoustu místa

Vydání Tekken 8 se nezadržitelně blíží. Od vydání nás dělí pouhé dva měsíce a my už víme, jaký hardware na to bude třeba. A není to zrovna nic slabého. Připravte si pořádné PC mašiny, protože budou potřeba.

@Steam

Na službě Steam se objevily požadavky na spuštění připravovaného titulu Tekken 8 od společnosti BANDAI NAMCO GAMES a jsou o něco náročnejší, než bylo uvedeno v uzavřeném testování.

@Steam

Co se týká hardwaru, tak to sice na starém Pentiu nerozchodíte, ale taky na to není třeba žádný super počítač. Nejvýraznější je ale potřeba místa na disku. Neuvěřitelných 100GB. To není zrovna málo. Zatím není zmínka, že by titul potřeboval SSD Disk, ale to se může každým dnem změnit.

Výhodou je, že FPS jsou stabilně nastavena už od prvního spuštění. Aplikace v pozadí s tím ale samozřejmě mohou zamávat. Zatím není známo jaké nastavení volit pro různé konfigurace.

Tekken 8 má ohlášené datum vydání na 24. ledna 2025 pro Xbox Series X/S, PlayStation 5 PC. Do té doby si můžete zkusit třeba něco z velkého Black Friday výprodeje na službě Epic Games. Ale rychle. Akce potrvá jen do 28. listopadu.

X