Tento týden v Runescape – hezčí grafika a další

Jako každý týden i tento nám Jagex přináší novinky z jejich vlajkové hry Runescape. Tentokrát je toho poměrně dost, hezčí textury, předělání jedné zóny do modernějšího hávu, Double XP event a pár dalších maličkostí. Tak se na to podívejme.

@runescape.com

Nejnovější update upravuje některých textur, které už vypadali poněkud „sepraně“. To ovlivnilo nejen různé outfity, které nyní v porovnání předtím, vypadají jako vyprané v Perwolu, tak i některé lokace, monstra či NPC a mazlíčky. Tak se projděte po Glienoru a hledejte, kde vývojáři přidali více barvy a hloubky. Kromě vylepšených textur dostane se nám i další lokace vylepšené v moderním duchu. Runescape má přece jenom více než 20 let a některé lokace už zoufale potřebují update. A Jagex je jednu podruhé vylepšuje. Tentokrát přišla na řadu Entrana, ano to je ten ostrov kam nesmí žádné zbraně. Nyní ji můžete navštívit, stále beze zbraní, v grafice, která odpovídá novějším částem Glienoru. A nezapomeňte omrknout novou loď. Další grafické udpaty budou následovat v průběhu následujících týdnů. Jaké lokace to čeká zatím Jagex neprozradil.

@runescape.com

kromě hezčí hry nás v listopadu čeká i další Double XP Live event. Pokud hrajete Runescape jistě netřeba dále představovat, ale kdyby náhodou to četli i nějací nováčci krátce popíšu. Od 10.11. do 20.11. budete mít k dispozici 48 hodin double xp času, který vám poběží pouze když budete hrát hru. Při jakémkoli skillování budete dostávat dvojitou porci xp plus případné bonus xp, pokud máte nějaký ten buff nebo speciální předmět. Novinkou jsou tentokrát DXP tokens, které získáte prostřednictvím DXP Spirits, jež samozřejmě získáte během skillování. Tokeny můžete vyměnit za outfity či za elitní skillovací outfity. A pokud je nestihnete utratit všechny zůstanou vám do další akce. Tak to jsou novinky z Runescape. 

X