The Division Heartland má další trailer

Zitik

Novinka od společnosti Ubisoft ještě nemá svoje datum vydání, ale už tu máme další upoutávku. Cinematic trailer pro Free-to-play survival střílečku The Division Heartland si můžeme užít už nyní.

The Division Heartland
@Ubisoft

V traileru se dozvíme o Killian Tower, který se distancoval od The Division a zabil svůj tým. Ve hře se objeví nové postavy a také zcela nové příběhy, které se vážou na virovu epidemii oblasti Silver Creek.

Na výběr bude ze tří třídy, za které budou moci hráči vyrazit bitvy. První je Weapons Expert. Jak názevy vypovídá, třída se zaměří na práci s velkou škálou zbraní. Druhý je Survivalist. Tato třída se specializuje na přežití v divočině a dalších extrémních situacích. Poslední třídou je Medic. To komentář snad ani nepotřebuje. 

Momentálně probíhají registrace do další fáze uzavřeného beta testování. Další novinky očekáváme letos v letních měsících. Věříme, že velké odhalení by mohlo proěhnout na akci Ubisoft Forward, která má být náhradou za letošní absenci na E3. Akce proběhně 12. června. Tak si to zapište do kalendáře.

X