The Great War: Western Front ukazuje 1. světovou válku!

Pokud jste na Netflixu jedním dechem zhltli nově vydaný trhák, Na západní frontě klid, mám tady pro vás další lákadlo. Studio Petroglyph Games se rozhodlo, ukázat nám hrůzy 1. světové války, z pohledu strategie. A z prvních záběrů, to vypadá fantasticky!

The Great War: Western Front vám nechá volnou ruku

Dostáváme se do roku 1914. Tvrdé boje se vedou, kam se člověk podívá, mladící chodí na smrt, zákopy jsou plné a sil je málo. Vaším úkolem bude zhostit se role velitele a dovést Spojence k vítězství, nebo naopak, ujmout se role Centrálních mocností, a změnit běh dějin. Události ve hře, zanechávají dopad na bojišti, takže se budeme vracet do míst, které už jsou poznamenané tvrdými boji. Dokonce ve hře zůstanou všechny zákopy či bunkry, které postavíte. Nicméně pokud vám je protivník zničí, zůstanou zničené. Svoje si řekne i proměnlivé počasí. V neposlední řadě se studio chlubí zaměřením na historickou přesnost a autentické záběry. K věrnému zobrazení dokonce využívali pomoci z londýnského imperiálního válečného muzea.

The Great War: Western Front je plánováno na rok 2023 a už dnes si ji můžete přidat do wishlistu na steamu. Osobně se nemůžu dočkat, a vy?

X