The Last of Us Part 1 se pro PC zpozdí. Naughty Dog potřebuje více času

Vydávání exkluzivních her z PlayStationu na PC, se dříve zdálo, jako absolutní nesmysl. Přístup SONY se ale změnil, a jejich příslib vydávání těchto her i na PC, si získal obrovské množství hráčů. Není tedy divu, že jedna z těch vůbec nejúspěšnějších exkluzivek – The Last of Us Part 1, je masivně očekává všemi PC hráči. Bohužel, přichází smutná zpráva. Vydání se odsouvá.

The Last of Us Part 1 v původním datu nevyjde

Twitterový účet studia Naughty Dog zveřejnil tweet, kde vývojáři oznamují odsunutí PC portu The Last of Us Part 1. Původně jsme se hry měli dočkat už 3. března. To už ale neplatí. Dle informací od studia, za tímto posunem stojí nově vydávaný seriál od HBO – The Last of Us. Masivní úspěch seriálu totiž studio přesvědčil, aby nevydali čistý copy + paste port na počítače, a nezhoršili tak třeba rating samotnému seriálu. Proto ve svém prohlášení uvádějí, že potřebují ještě trošku času, na doladění všech detailů. Chtějí svůj první masterpiece vydat v té nejlepší kondici i pro PC. 

Nové datum vydání je aktuálně stanoveno na 28. března. Odsun tedy není tak dlouhý, a vyvstává otázka, kolik toho za tuhle krátkou dobu stihnou udělat a vyladit. Nebo možná původní datum narušovalo velké finále HBO seriálu? Nicméně, na PC port si ještě chvíli počkáme, a do té doby, se můžeme kochat perfektním seriálem.

X