The Second Stint update přinese očekávané změny do Le Mans Ultimate

Fanoušci sim-racingu a závodních her držte se. Le Mans Ultimate, oficiální hra vytrvalostního mistrovství světa, a nejslavnějšího závodu na světě – Le Mans, přechází do svého druhého stintu. Tzv. The Second Stint update přinese řadu dlouho očekávaných novinek. 

Le Mans Ultimate pokračuje ve své práci

Asi vůbec nejočekávanější přídavek do hry je in-game radar, který upřímně řečeno, měl být ve hře už při uvedení do Early Access. Při virtuálním závodění není nic horšího, než když nevíte kde se nachází druhé auto, a pak ke kolizím dochází opravdu jednoduše. Ruku v ruce s radarem přichází i změny v samotném startu závodů. V aktuální verzi hry, se auta sice seřadila na startu dle zajeté kvalifikace, nicméně samotný „rolling start“ neměl určené parametry, a už od prvních vteřin to občas býval spíš bumper cars. 

@Studio397

To se konečně mění a starty doznaly značných změn. Hra konečně nabídne hráčům jasné grafické zobrazení jak velký odstup by si měli na startu držet, od ostatních aut. Nejdůležitější však je minimální rychlost před zhasnutím červených světel. Konečně se do hry dostává limit, který budou muset auta dodržet, chtějí-li se vyhnout penalizaci. Skvělé! Další z mnoha velice požadovaných featur je replay systém. Ano, může být neuvěřitelné, že v roce 2024 vyšla hra bez funkčního replay systému, nicméně to se nám v prvním obřím patchi změní. 

Sezona 2024 přichází do Le Mans Ultimate

In-game a gameplay změny jsou vždy fajn, není ale nic protivnějšího, než hrát simulátor, který nenabízí to nejaktuálnější ze skutečného světa okruhové závodění. Sezona 2024 tedy přijde do Le Mans Ultimate společně s novou tratí. Těšit se můžeme na italskou Imolu. To vše bude se bude nacházet v balíčku 2024 content a Season Pass. Nicméně tohle první velké DLC bude už placené. K dispozici by se mělo objevit už v červenci. S touto nabídkou se tak do hry dostanou všechny hypervozy dle aktuálního gridu, a konečně dostaneme kategorii GT3 namísto současné GTP. Kategorie LMP2 se také dočká podstatných změn. Na to všechno si ale ještě chvilku počkáme.

@Studio397

Ne veškerý dodatkový obsah pro Le Mans Ultimate bude ale placený. Už 10. června se mohou hráči těšit na free DLC, kdy se dočkáme uvedených změn v gameplayi, ale do hry se nám přidá také BMW hypercar. Později dostaneme také zdarma ochutnávku tří vozů kategorie GT3. Součástí free DLC bude aktualizace veškerých livery aut, na ty současné z roku 2024. Všechny novinky si můžete prohlédnout ve videu níže. 

X