The Sinking City 2 hlásí návrat do blázince!

Je čas se připravit na nezapomenutelnou jízdu do lovecraftovského pekla s The Sinking City 2! Držte se pevně, protože vás čeká cesta spletitými uličkami Arkhamu, kde na každém rohu číhají nevyslovitelná monstra, a jediné, co klesá rychleji než samotné město, je váš zdravý rozum.

Pokud patříte mezi fanoušky dechberoucích survival-horror her s nádechem existenciální tísně, pak je toto právě vaše zlatá vstupenka do blázince. Představte si to takhle: vy, ozbrojeni vaší chytrostí a všemi možnými rezavými nástroji, které se vám podaří sehnat, čelíte nevyslovitelným příšerám, které by i samotného Cthulhuho daly zabrat. A to vše s pozadím města pomalu podléhajícího hlubinám, protože zřejmě obyčejné městské zhnívání nestačilo na tu správnou atmosféru.

Ale nebojte se, stateční hrdinové, uprostřed chaosu a chapadel leží tajemství, které čeká na odhalení. Jaké temné síly vás do tohoto prokletého místa přivedly? Jaká tajemství skrývají kalné vody Arkhamu? A co je ještě důležitější, kolik zbyde z vašich bodů zdraví, než přijdete na konec?

Nyní k vážné věcipotřebují vaši pomoc. S ruskou situací, se uchylují k osvědčenému způsobu financování a spouští kampaň na Kickstarteru. Ano, Kickstarter čeká, a s naší štědrou pomocí můžou zajistit, aby se The Sinking City 2 stalo vším, čeho jsme se kdy báli a ještě víc.

Takže, seberte svoji odvahu, zásobte se svěcenou vodou a připravte se na šílenství. Do té doby ať jsou vaše noční můry hojné a váš zdravý rozum… no, nepředbíhejme.

X