Tipy na anime: Overlord

Určitě také znáte ten pocit, když zhlédnete dlouhou sérii seriálu a pak vůbec nevíte, co se svým životem. Nemusíte truchlit, je tu Raven a budu se snažit vám dávat tipy na různé anime seriály, které podle mě stojí za vaši pozornost. Dnes vstoupíme do útrob samotné hrobky Nazarick a seznámíme se s jejím nejvyšším pánem!

To pravé pro fandy Sword Art Online

Příběh se točí kolem hlavního hrdiny jménem Momonga, který je hráčem v MMORPG hře nazvané Yggdrasil. Hra byla velice populární, ale po dvanácti letech se servery budou vypínat a hra má kompletně skončit. Náš hrdina patří k jedné z nejsilnějších guild, Ainz Ool Gown a jeho postava zosobňuje mocného kostlivého liche. Z původních 41 hráčů cechu zbyli pouze 4 a Momonga je hlavním guildmasterem.

V poslední den vypnutí serveru se Momonga připojí a pozve do hry své poslední spoluhráče, ale objeví se jen jeden, a to jen na malou chvíli. Momonga je smutný z toho, že zůstal v cechu úplně sám, ale na druhou stranu chápe, že ostatní členové mají své životy v reálném světě a na hru už nemají čas.

Momonga tedy tiše čeká až do posledních vteřin vypnutí serverů, aby mohl ve své milované hře zůstat až do jejího konce… ale ten nepřichází. Momonga zjišťuje, že nejenže k vypnutí serverů nedošlo, ale že jeho hráčské funkce nefungují. Nemůže nikomu poslat zprávu a ani se odhlásit. Celé sídlo guildy bylo přeneseno do neznámého světa a všechny NPC postavy se chovají jako živé bytosti. 

Momonga se rozhodne prozkoumat tento nový svět a najít důvod, proč se tak stalo. Postupně si uvědomuje, že tento svět není pouze součástí hry, ale je skutečný a obýván živými bytostmi, s vlastními emocemi a motivacemi. Momonga, nyní známý jako Ainz Ooal Gown, se rozhoduje využít svou moc a znalosti z hry, aby se stal vlivným a udržel kontrolu nad tímto světem.

Během svého putování Ainz Ooal Gown potkává různé postavy, s nimiž navazuje vztahy a bojuje proti nejrůznějším nepřátelům. Příběh je plný intrik, bojů a politických manévrů, přičemž Ainz Ooal Gown se snaží rozšířit svůj vliv a získat co nejvíce informací o tomto novém světě. Pokud máte rádi temné fantasy a MMORPG hry tak anime Overlord vám mohu vřele doporučit! 

X