Titanfall 3 – stále ve hře?

Titanfall 2 od strudia Respawn byla skvělá střílečka jak po single player, tak multiplayer stránce. Bohužel EA se rozhodlo jej vydat v nejhorší možný čas a to přesně mezi vydání Battlefield 1 (DICE) a Call of Duty: Infinite Warfare (Activision). Díky tomuto neslavnému rozhodnutí se hra neprodávala dost na to, aby manažeři v EA posvětili třetí díl. Ne že by se od té doby studiu nedařilo, jejich globální hit Apex Legends zasazený do světa Titanfallu je dodnes jedna z nejhranější her vůbec, Jedi: Fallen Order je velice slušné dobrodružství ze světa Star Wars a momentálně se i přes problémy s PC portem těší oblibě druhý díl Jedi Survivor.
Přesto fanoušci druhého Titanfallu již roky volají po pokračování a není se čemu divit. Zajímavé futuristické univerzum, naprosto skvostný systém pohybu hráčovy postavy a možnost zavolat si svého Titána doprostřed bojiště, nic takového žádná jiná hra momentálně nenabídne.

@store.steampowered.com

V únoru tohoto roku proto všechny fanoušky zabolela zpráva, že Respawn ruší vývoj neoznámeného projektu zasazeného právě do světa Titanfallu. Respawn nevydal žádné oficiální informace o projektu, ale dle dataminerů mělo jít o čistě singleplayerovou kampaň.
Pár dnů zpátky však svitla malá jiskřička naděje, když šéf studia Respawn Vince Zampella prohlásil, že by třetí Titanfall rád viděl.
Nerad říkám ano, lidé se toho chytnou a pak Vás „propíchnou“ když to nepřijde. Musí to být udělané správně. Je to tak milovaná série pro nás i fanoušky. Pokud pro to není ten správný okamžik, správná myšlenka, pak to nemá smysl.“ řekl Vince.

X