Tohle sami nezvládneme, majáky hoří. Techraj volá o pomoc!

Když jsme v říjnu loňského roku, založili nový herní magazín Techraj.cz, vysnili jsme si to jako pohádku, kde občas na internet hodíme nějaký ten článek, nabereme statisíce followerů na sociálních sítích, a budeme si užívat nezasloužené slávy. Přiznáváme, ukousli jsme si větší sousto, než jsme možná čekali. Techraj.cz volá o pomoc! 

Chceš se stát novým redaktorem Techraj.cz?

Do naší redakce hledáme nové členy týmu na pozici redaktor. A o čem můžete psát? Hry, filmy, seriály, hardware, software. Limitace neexistují, limit je vaše fantazie. Ať už se jedná o novinky z oboru, inside zajímavosti, recenze nebo TOP seznamy, tohle všechno u nás má místo. Proč ale zrovna Techraj.cz?

Ťukat do klávesnice umíme všichni, uděláš z toho ale svojí přednost?

Protože ti toho nabízíme tolik, že by to konkurenční weby, nebyly schopné pokrýt ani během dalších let. Nabízíme ti:

A co od tebe vlastně chceme?

Pořád jsme tě nepřesvědčili? A co takhle nějaké značky? Aktuálně se pyšníme spolupráci se studiem Electronic Arts. Dále jsme navázali spolupráci s modderským týmem 7K Czech Studio. Naše jméno znají značky jako Secretlab, DiabloChairs, Marvo nebo Genesis. Nejsme tady dlouho, děláme to ale s vášní a nadšením. A slibuju ti, že když nám pomůžeš, tak budeme světoví. Pokud jsme tě přesvědčili, napiš nám na e-mailovou adresu: management@techraj.cz

X