Tom Clancy’s The Division 3 je ve vývoji!

Ubisoft potvrdil, že další díl ze série Tom Clancy’s The Division je oficiálně ve vývoji! O chod vývoje se postarají vývojáři ze společnosti Massive Entertainment.

@steam

Studio má zároveň na svých bedrech vývoj her Star Wars Outlaws a Avatar: Frontiers of Pandora. Ubisoft potvrdil, že aby toho neměli ve studiu málo, sestavují momentálně také tým pro vývoj právě The Division 3. Výkonným producentem se stal Julian Gerighty, kreativní ředitel právě Star Wars: Outlaws. Kromě jiných záležitostí tak bude dohlížet na všechny hry a produkty z The Division, včetně vyvíjeného The Division 3.

„Toto oznámení představuje, jak je společnost Ubisoft oddaná dlouhé životnosti značky. Ve své nové roli bude Julian řídit mnoho vzájemně závislých výrobních prvků značky The Division jednotným směrem. Jeho práce zahrnuje dohled nad vývojem, provozem a kreativní vizí společně s vývojářskými týmy po celém světě, které v současné době vyvíjejí mobilní hry Tom Clancy’s The Division Resurgence, Tom Clancy’s The Division Heartland a Tom Clancy’s The Division 2.“

@steam

Až do uvedení hry bude Gerighty zároveň sledovat vývoj Star Wars Outlaws aby zajistil, že hra poskytne hráčům ten nejlepší zážitek. 

„Je jen málo her, o kterých mohu upřímně říct, že mě odrovnaly hned při prvním spuštění, a Tom Clancy’s The Division je jednou z nich. Okamžitě mě to chytlo, stejně jako mnoho dalších, kteří jsou součástí naší oddané komunity. Je mi ctí a výsadou, že mohu pokračovat v budování neuvěřitelných a nezapomenutelných zážitků v tomto úžasném světě s nejtalentovanějšími týmy z celého světa a nemohu se dočkat toho, co bude následovat“ řekl sám Julian Gerighty ke své nové pozici. 

Tom Clancy’s The Division 3 bude následovat předchozí díly z let 2016 a 2019. 

X