Trailer k druhé sezóně Arcane opět probouzí fanouškovské teorie

Animovaný seriál Arcane, založený na online hře League of Legends, v roce 2021 odpálil fanoušky originálním a luxusním zpracováním a taky neméně zábavným příběhem. Však také za to získal cenu Emmy za nejlepší animovaný pořad. No a konečně nastal čas, kdy druhá sezóna skoro klepe na dveře, a fanoušci, kterým se na ni sbíhají sliny už od zkouknutí posledního dílu první řady na tom nejsou jinak.

V té kromě epického zakončení zůstalo několik zatím nezodpovězených otázek, které nám celé dva roky vrtaly hlavou. Zdá se ale, že už první trailer, i když je kratičký, potvrzuje jednu z hlavních teorií, které seriál provází.

V ani ne minutové upoutávce se objevuje Singed, který se zrovna chystá provést transfuzi krve. Podívá se na kapesní hodinky a následně kamera odhalí obrovskou bestii, která visí přímo nad ním. Střídají se černé scény a trailer tímto končí. 

@Riot Games

Trailer je první zmínkou k chystané druhé řadě vůbec, Riot si totiž další informace střeží jako oko v hlavě. Zatím však víme, že se hlavní hlasové trio: Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx) a Katie Leung (Caitlyn Kiramman) vrátí v původní sestavě.

Druhá série Arcane se na Netflixu objeví v roce 2024, ale fanoušci si budou muset ještě chvíli počkat. V současné době je její vydání naplánováno na listopad.

X