Trailer k The Walking Dead: Dead City s Maggie a Neganem je tu!

Nový trailer k seriálu The Walking Dead: Dead City se zaměří na spojenectví a misi dvou dávných nepřátel, Maggie (Lauren Cohan) a Negana (Jeffrey Dean Morgan). Aby toho naše oblíbené postavy po jedenácti sériích hlavního seriálu neměly málo, musí Maggie opět požádat Negana o pomoc poté, co na scénu přichází nový záporák Chorvat (Željko Ivanek), který unesl jejího syna Hershela. Oba se tedy vydávají na cestu do New Yorku, kde by se měl Hershel nacházet a začínají tak novou nebezpečnou cestu za záchranou rodiny.

@YouTube

Dead City má být prvním ze tří spin-offů, v nichž se objeví postavy z původního seriálu. Snímek s Darylem Dixonem (Norman Reedus) v hlavní roli by měl dorazit v druhé polovině tohoto roku, zatímco poslední ze tří zmíněných, zaměřený na příběh Ricka a Michonne je naplánován až na rok 2024. 

Důvod, proč si Chorvat k únosu vybral zrovna Hershela, je nám stále neznámý. Může to mít však spojitost s minulými křivdami a pokrouceným vztahem mezi Maggie a Neganem a možná právě to je důvod, proč si Maggie k této misi vybrala právě svého odvěkého nepřítele.

Kromě vztahu Maggie a Negana se seriál nejspíše zaměří ještě na další důležitý, a to mezi Neganem a Chorvatem. I oni, zdá se, mají mezi sebou nevyřízené účty. Konflikt mezi nimi by mohl pokračovat i po skončení první série, která by mohla odstartovat novou éru The Walking Dead a nechat nás strávit ještě nějaký čas s oblíbenými postavami. Doufejme jen, že si tvůrci neukousli příliš velkého sousta a že seriál nebude překombinovaný a nereálný.

X