Tým roku v EA SPORTS FC je oficiálně tady

Po roce znovu je tu nejočekávanější období všech fotbalových fanoušků. Nejdříve letos dostali rebrandovaný díl jejich oblíbené série, nově pod názvem EA SPORTS FC, a nyní se opět dočkávají svého nejoblíbenějšího proma. Team of the Year – zkráceně TOTY je opět tady, a poprvé v historii série se hráči mohou těšit na dvě kompletní jedenáctky. Svůj tým roku dostali jak hráči tak hráčky.

Team of the Year pro EA SPORTS FC vychází už dnes

Podle předchozích ročníků se mohou hráči těšit na postupné dávkování všech vybraných hráčů. V pátek 19. ledna se dočkají vybraných útočníků, následně se v nabídce objeví záložníci (konkrétně 22. ledna), a úplně nakonec to budou obránci (23. ledna). Na závěr všeho bude v in-game storu i ve vašich balíčcích kompletních 22 TOTY hráčů. A kteří hráči letos uspěli?

@EA SPORTS FC

V ženském výběru nemohou chybět nejhranější fotbalistky z celého ročníku. Najdete tady Aitanu Bonmati, nechybí Caroline Hansen, Sam Kerr, Alexia Putellas nebo Sakina Karchaoui. Dámské hráčky budou v nabídce stejně jako ti mužští. 

V nabídce mužů nechybí Messi nebo Haaland

A co mužská sestava roku? Nebude překvapením když vám řekneme, že v obraně se objevil Van Dijk společně s Diasem a Frimpongem. Do zálohy se opět po roce podívá De Bruyne a doplní ho Bellingham. A útočné trio? Mbappé, Haaland a Messi. Vítěz světového šampionátu z roku 2022 se tak dostává do nejlepší jedenáctky roku i v letošním roce. Který z hráčů vás nejvíce překvapil?

Na závěr se můžete ještě podívat na velice povedený trailer s názvem Welcome to Haa-land, který oslavuje první udělení TOTY karty, aktuálně nejlepšímu útočníkovi, anglické Premier League.

X