Ubisoft Forward 2024: Assassin’s Creed, Star Wars a další

V rámci Summer Game Fest 2024  se odehrála i Ubisoft Forward  konference, která nám přinesla nové informace ohledně her, na které nedočkavě čekáme. Ubisoft  připravuje na následujících pár let pár dost zajímavých titulů.

@ubisoft.com

Ubisoft začal svou přehlídku silně a to ukázkou z očekávaného Star Wars Outlaws. Dostali jsme menší ukázku gameplaye, konkrétně jak se dají získat nové schopnosti od expertů po celé galaxii, které si nejdříve budete muset vystopovat. V rámci ukázky jsme měli možnost nahlédnout do ikonického Mos Eisley a zjistit jak důležitá bude ve hře reputace a všechny činy budou mít následky. Hra vypadá graficky i gameplayově velmi dobře a early access bude spuštěn 30.8.

XDefiant, ubisoftí shooter arena, dostane frakci GSK. K tomu ještě pár nových zbraní a nový mód Capture the Flag. V nové sezóně se můžete těšit na novou mapu každý měsíc. První sezóna začíná 2.7.

Ve Skull and Bones právě začala 2. sezóna s názvem Chorus of Havoc a novým příběhem. Přináší novou loď The Brig, novou mořskou příšeru The Megalodon – Lestari. Těšit se můžete na nové funkce Fleet management a Ship upgrades. Proběhnou dva časově omezené eventy Summer FiestaDragon’s Regatta. Kromě toho přibydou do hry nové módy solo a PvE. Ubisoft také poodhalil něco málo ohledně plánované 3. sezóny, jež bude ovlivněna Čínou. Přinese nové mořské monstrum Flying Dragon a nový PvP mód 5v5.

Letos slaví Prince of Persia 35. výročí, a tak nám Ubisoft přináší pár věcí na oslavu. Předně k nejnovějšímu dílu Prince of Persia The Lost Crown vyjde nové DLC zdarma Divine Trials, které přinese se výzvy v souboji, luštění puzzlů a platformování. Kromě toho bylo oznámeno nové příběhové DLC Mask of Darkness, které by mělo vyjít v září. The Rogue Prince of Persia, které bylo nedávno spuštěno v early access, dostane nový biom Temple of Fire, který s sebou samozřejmě přinese nové nepřátelé a zbraně. A konečně i víme, kdy přibližně vyjde remake Prince of Persia The Sands of Time, mělo by to být někdy v roce 2026.

Dočkáme se nové Anno hry, která nás zavede do časů antického Říma. Příležitost stát se guvernérem provincie získáme ve hře ANNO 117: Pax Romana. Poprvé budeme mít možnost vybrat si provincii, ve které začneme, a to buď provincii na okraji civilizace či tu v jejím středu. Hra vyjde na PC i konzole někdy v roce 2025.

Jak Ubisoft silně začínal tak i silně skončil, a to ukázkou z očekávaného Assassin’s Creed Shadows. V nejnovějším díle se podíváme do feudálního Japonska, ve kterém budeme mít možnost hrát, za dvě herně dost odlišné postavy, samuraje Yasukeho a shinobi Naoe. Yasuke vypadá jako těžký tank a působí až těžkopádně, oproti tomu Naoe vypadá jako správný assassin, který plně využívá prostředí, aby zůstala neodhalena. Kromě rozdílných postav, mezi kterými budete moci přepínat, vám vaši hru ovlivní i střídající se roční doby, například v zimě nebudete moci pod vodu, protože bude zamrzlá. Nový Assassin vyjde 15.11.

X