Ubisoft oznámil nový seriál s postavami z herních sérií v hlavní roli

Společný projekt společností Netflix a Ubisoft již brzy spatří světlo světa. Animovaný seriál s názvem Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix má vzdát holt devadesátkám a oblíbeným herním sériím ze studia Ubisoft. Zmínky o práci na seriálu padly již v letech 2019 a 2021, ale od té doby jako by se po něm slehla zem. Až do oznámení a spuštění ukázky prvního teaseru při prezentaci Ubisoft Summer Forward tento týden. Níže se na ni můžete podívat:

Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix se odehrává v roce 1992 v zemi Eden, která je pod vlnou korupce. Dolph Laserhawk přišel o vše, lásku, práci a musí se tak vyhrabat z úplného dna, respektive z vězeňské cely. Na to samozřejmě nebude sám, a tak se spojuje s prapodivnou skvadrou vyděděnců, aby plnili tajné mise, a to ve velkém stylu. 

Nutno podotknout, že v teaseru se během necelé minuty vystřídá mnoho postav z herních sérií od Ubisoftu a celá ukázka se nese v duchu devadesátkového cyberpunku. Teaser samotný je ale dost nicneříkající, proto je zatím brzy dělat unáhlené záběry. I když mi při jistých scénách padala čelist k zemi, protože některé kombinace, které tvůrci dokázali vymyslet, to asi moje hlava jen tak nepobere. Pohromadě se zde totiž objevují tituly jako Watch Dogs, Assassin’s Creed nebo Rayman Raving Rabbids

@Netflix

Tvůrce seriálu Adi Shankar nám přímo z pódia na akci Ubisoft Forward prozradil, že původně se měl projekt nést ve vážnějším duchu. Tvůrce známého animovaného seriálu Castlevania ale přišel s nápadem, že by se pro tento projekt víc hodila atmosféra ve stylu Far Cry 3: Blood Dragon a rozhodl se tuto myšlenku přednést Ubisoftu, který souhlasil. 

„Tento seriál je mnoho věcí: je násilný. Je to dystopická fikce v duchu děl Aldouse Huxleyho. Je to parodie, je to satira, je to černá komedie. Je to milostný příběh. A jako potomek indiánských mystiků vám můžu říct, že je to filozoficky uvědomělý seriál, jaký jste už dlouho neviděli“ řekl Shankar při prezentaci na Ubisoft Forward. 

Můžeme si myslet co chceme, ale nakonec si stejně budeme muset počkat na podzim letošního roku, kdy se Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix objeví v knihovně Netflixu. Ale přeci jen se zeptám: jaké jsou vaše dojmy z prvního teaseru? Dejte nám vědět do komentářů.

@Netflix
X