Udělali jste tyto úkoly ve Skyrimu?

Skyrim je dnes proslulá svou dlouhověkostí, prodává se jí ročně miliarda kopií a byla portována prakticky na všechny platformy s určitým výpočetním výkonem. Navzdory dlouhému trvání hry se někteří zkušení hráči stále snaží zjistit, co všechno se v tomto RPG od Bethesdy skrývá.

Není těžké je minout

Dlouholetí hráči se sešli na herním subredditu, aby debatovali o úkolech Skyrimu, které se nejsnáze přehlížejí: „Které úkoly jsou tak skryté nebo obskurní, že je skoro nikdo nikdy nedokončil?“ ptali se. Skyrim nemá ve hře počítadlo, které by vám řeklo, kolik procent úkolů jste skutečně splnili, ale když nepočítáme nekonečné zářivé cíle, má hra hodně přes 270 unikátních úkolů, takže je téměř nemožné všechny organicky odškrtnout.

Naštěstí subreddit prozradil několik těžko dostupných úkolů, včetně úkolu Rise in the East, v němž hráči pomáhají obchodní společnosti Východní říše. Jeden z hráčů nevěděl, že tento quest existuje celých deset let – „což je šílené vzhledem k tomu, jak těžký je“. Na stejné lodi byli i mnozí další, než narazili na strážce poblíž doků v Haafingaru.

@bethesda

V dalším úkolu unesou vaši drahou polovičku kvůli výkupnému v úkolu s šokujícím názvem Unesen kvůli výkupnému. Někteří jiní s tím zřejmě nesouhlasili a téměř se rozčilovali nad tím, jak časté jsou v jejich hře únosy: „Kurýr mi dal tolik lístků na výkupné, že jsem nemohl najít ten správný, abych našel svou ženu.“ A tak se stalo. Redditor mrhonist však tvrdí, že za 2000 hodin se s tímto úkolem setkal pouze čtyřikrát, pokaždé v jiné variantě, včetně upírů.

Posledním úkolem, který mnoho hráčů zřejmě přehlédlo, je Angiho tábor v oblasti Falkreath, který je pro lučištníky nezbytností. V rámci tohoto úkolu musí vaše postava projít lukostřeleckým výcvikem a může být snadným způsobem, jak si v pozdějších úrovních posílit dovednosti střelby na dálku.

X