Uniklo datum vydání GTA 6?

Nadpis clickbait zaměřený na GTA 6? Další spekulativní článek, který vám ve výsledku nic neřekne, a jen ztratíte drahocenné minuty? Rovnou vás ujistím, že ne! Leaků ohledně GTA 6 bylo už vícero. Ten zatím největší, byla uniklá pre-alpha verze hry. Jenomže, teď se budeme pohybovat v trošku jiných vodách leaků. Na internetu se možná objevilo datum vydání GTA 6! A opět v tom má prsty reddit..

Prozradil Microsoft datum vydání GTA 6?

Abychom celou tuhle skládačku dali dohromady, musíme na moment skočit k Microsoftu a k jejich kauze ohledně Call of Duty. Podle serveru gameluster.com, se během procházení CMA dokumentů, přišlo i na datum vydání nové hry od studia Rockstar. CMA (Competition and Markets Authority) je organizace, která hlídá, zda někdo na trhu nebuduje monopol – velice zjednodušeně řečeno. Proč se ale tohle „vyšetřování“ týká Microsoftu? Vše to souvisí s jejich akvizicí studia Activision Blizzard, na začátku letošního roku. A jak už to tak bývá, když se prochází kupa souborů, občas vyleze i něco, co jste vůbec nehledali.

@Steam

GTA 6 nevyjde dřív než v roce 2024!

Jenže, jak se to zas dostalo na internet? Well…máme reddit. A reddit uživatelé umějí neuvěřitelné věci. A uživatel se jménem u/Zhukov74, dokázal z těchto prohledávaných dokumentů vytáhnout právě, údajné datum vydání GTA 6. Podle těchto informací, bychom se mohli dočkat vydání GTA 6, nejdříve v roce 2024. Rockstar Games ani Microsoft tuhle informaci zatím nijak nepotvrdili. Každopádně, nový díl slavné série je vlastně za rohem, a my se těšíme co Rockstar opět předvede!

X