Úspěšné MMORPG z Tamrielu zdarma na Epicu!

Jak už jsme nějakou dobu zvyklí, Epic Game Store nám tradičně každý čtvrtek  nabízí štědrou nadílku v podobě nějakých her zadarmo a na dnešní týden, od 20.7 do 27.7, si připravil opravdu kvalitní titul! Nejedná se o nic menšího než úspěšné MMORPG od studia Bethesda. Dejte brousit meče a doplňte si manu, přichází The Elder Scrolls Online

Kahjit has wares, if you have a coin

The Elder Scrolls Online je masivně multiplayerová online hra (MMORPG), vyvinutá a publikovaná společností ZeniMax Online Studios a Bethesda Softworks. Hra je součástí populární série The Elder Scrolls, která zahrnuje i single player hry jako The Elder Scrolls V: Skyrim, The Elder Scrolls IV: Oblivion a další.

V ESO se hráči vracejí do rozsáhlého fantasy světa známého jako Tamriel, kde mohou prozkoumávat jeho regiony, plnit úkoly, bojovat s nepřáteli a interagovat s ostatními hráči. Hra nabízí škálu různých ras, tříd a dovedností, což umožňuje hráčům upravit své postavy podle svých preferencí.

ESO bylo vydáno v roce 2014 a od té doby se dočkalo několika rozšíření a aktualizací, které dále rozšiřují herní svět a přidávají nový obsah. Hra získala u hráčů poměrně pozitivní ohlasy za svůj rozsáhlý svět, zajímavý příběh, a možnost prozkoumávat ho společně s dalšími hráči.

Po vydání v roce 2014 měla hra The Elder Scrolls Online několik problémů a kritiky. Jednalo se hlavně o technické problémy, nedostatek interakce mezi hráči a celkově omezený obsah. Následně však vývojáři přijali zpětnou vazbu hráčů vážně a věnovali se zlepšování hry. ZeniMax Online Studios pravidelně vydává aktualizace a rozšíření, která do hry přidávají nový obsah, úkoly, lokace a funkce. To hráčům poskytuje větší rozmanitost a dlouhodobou motivaci pro hraní.

Vývojáři také usilovně pracovali na opravách technických problémů, což vedlo k lepší stabilitě a výkonu hry. Snížilo se tak množství pádů serverů a zlepšila se celková herní zkušenost. Díky této péči a zlepšením se z The Elder Scrolls Online stalo populární MMORPG, které nadále přitahuje nové hráče i ty, kteří již hrají delší dobu. Díky pravidelnému aktualizování a vyslýchání zpětné vazby komunity si hra udržuje svou atraktivitu a kvalitu.

X