V kinech se znovu objeví Propast

Zní to až neuvěřitelně, ale do kin znovu zamíří film Propast od jednoho z nejúspěšnějších režisérů současnosti Jamese Camerona. Proč do kin uvádět film, který byl natočený už v roce 1989

Filmaři na sociálních sítích potvrdili informaci, že oscarem oceňěný film za speciální efekty, byl remasterován do kvality 4K a v prosinci se objeví znovu na plátnech kin. Kromě toho, že film uvidíme v daleko lepší kvalitě, budou přidány i některé scény, které ve verzi z roku 1989 chyběly.

Propast je strhující sci-fi příběh o podmořské základně, která je požádána vládou spojených států spolupracovat s armádou a pomoci objasnit osud atomové ponorky, která ztroskotala poblíž místa, kde se základna nachází. Z propasti poblíž místa dopadu se náhle začnou objevovat zvláštní úkazy a posádce najednou začíná docházet, že pod vodou nejsou sami. Co se ale stane, když jeden z vojáků se rozhodne do propasti vyslat časovanou atomovou bombu?

Propast je prvních filmem Jamese Camerona z podmořského prostředí a byl kladně přijat jak divaký, tak i kritiky. V hlavních rolích se představují Ed Harris, Michael Biehn nebo Mary Elizabeth Mastrantonio.

Uvidíme, jestli si fanoušci vzpomenou na takto starý film a zavítají znovu do kin. Pokud jste film neviděli, tak je to velká chyba a rozhodně doporučiji ho vidět a když ne v kině ve 4k kvalitě, tak kdy?

X