Výsledky The Game Awards 2022

Každoroční tradice u zakončení roku, je udílení cen The Game Awards. Letos jsme se dočkali 8. prosince a opět nás uvítal Geoff Keighley. Přenos probíhal v noci ze čtvrtku na pátek, a protože ne všichni jste mohli 4 hodiny, sedět u streamu, přinášíme Vám přehled ocenění. Všechny oznámené novinky během přenosu, přineseme v dalším článku. Takže…Elden Ring vs God of War: Ragnarok. Kdo vyhrál?

The Game Awards 2022 v režii God of War?

Už při oznámení nominací bylo hráčům jasné, že hlavní souboj se odehraje mezi dvěma favority. Elden Ring a God of War: Ragnarok, dva masivní a extrémně úspěšné releasy, které v roce 2022 ovládly gaming. A jak to dopadlo?

Hra roku bez překvapení?

Jak je vidět, celý večer se nesl v režii PlayStationu a Ragnaroku. Pokud si ale pamatujete ročník 2018, kde obdobně veškeré ceny obdrželo Red Dead Redemption 2, tak u vyhlášení hry roku přišlo to největší překvapení. A Geoff Keighley si překvapení nechal i pro letošní ročník. HRU ROKU 2022 VYHRÁVÁ 

@Steam

ELDEN RING JE HROU ROKU 2022

Souls tituly to opět dokázaly. Dámy a pánové, rok 2022 jednoznačně patřil souls-like a FromSoftware. Hru roku vyhrál ELDEN RING. Za celou redakci můžu s klidem říct, že jsme volili ceny obdobně a volba hry roku je za nás v dobrých rukou. Gratulujeme celému FromSoftware, Bandai Namco i panu Hidetaka Mijazaki a děkujeme za stovky hodiny zábavy a utrpení, které Elden Ring doručil. 

Pokud byste chtěli celé udílení cen shlédnout, máte možnost níže. Jste spokojeni s výsledky? Měli jste vlastního favorita?

X