Vývojář série Gears of War volá po restartu

Zitik

Určitě si každý z vás vzpomene na skvělou akční sérii Gears of War. Ve své době série zažívala naprostý BOOM. Dokonce se považuje za průkopníka akčních her s využíváním krytí za různé objekty, ale postupem času se její lesk pomalu vytrácel a dnes si na ni vzpomene už málokdo. Ale naděje umírá poslední. 

@Steam

Tvůrce série Cliff Bleszinski a zároveň režisér původní trilogie tvrdí, že jediný způsob, jak vrátit sérii zpět na vrchol je kompletní restart série. Své tvrzení prohlásil v rozhovoru pro Comic BookCliff naznačil, že série by potřebovala podobný restart ve stylu, čím si prošla série God of War v roce 2018. Také vyjádřil zájem se projektu znova účastnit, pokud by k němu někdy došlo. 

Zatím nemáme žádné informace o tom, že by se Microsoft nebo vývojáři z The Coalition vrátili k restartu série. Pokud se ale dá věřit klepům, kdy jedna bába povídala, tak se údajně pracuje na dalším dílu hlavní příběhové série, která by i nadále měla stavět na experimentu z Gears 5 v rámci vytvoření další hry z polootevřeného světa. Naděje ale umírá poslední a jestli si nějaká série zaslouží nový kabát, tak Gears of War je určitě jedna z nich.

X