Wo Long: Fallen Dynasty nabídne demo ještě před vydáním

Fanoušci souls-like titulů určitě zaznamenali, blížící se vydání nové hry studia Team Ninja pod názvem Wo Long: Fallen Dynasty. Hra bude celosvětově vydána už 3. března, nicméně studio nám ještě před vydáním dá možnost, vyzkoušet si, jak hra funguje. 

Wo Long: Fallen Dynasty představí demo

Všichni fanoušci, kteří mají hru předobjednanou, a nemohou se dočkat prvního puštění, mohou slavit. Team Ninja nám totiž dovolí, zahrát si hru o pár dní dříve. Chystané demo Wo Long: Fallen Dynasty vyjde 24. února pro platformy PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X. Demo bude hratelné od 9:00 hodin ráno do 27. března. Budete mít tedy spoustu času, zahrát si vymezenou část hry, abyste se rozhodli pro koupi či nikoliv.

@Steam

V demu se podíváme do prvních dvou kapitol, které nebyly dostupné v prvním, již vydaném demu, chystaného Wo Long: Fallen Dynasty. Můžeme se těšit na combat systém, intenzivní souboje a hromadu enemáků. Demo zahrnuje také online multiplayer, a uložená data z dema, bude možné převést do plné verze hry. Navíc, pokud si hru zakoupíte nejpozději do 16. března, obdržíte bonusový armor. Zúčastníte se demo verze, nebo jste už rozhodnuti a těšíte se na plnou verzi?

X