WWE 2K24 vychází už za necelé dva měsíce

Příznivci sportovních bojových her mohou zase jásat. Od vydání dalšího dílu ze slavné série WWE nás dělí už jen necelé dva měsíce. WWE 2k24 od studia Visual Concepts vychází už 8. března na PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4PlayStation 5. Pochopitelně přijde i s nějakou tou novinkou od posledního dílu. Tak jdeme na to. 

@VisualConcepts

Nová hra znamená zcela nové funkce. Můžeme se těšit na nový 2K Showcase a také několik ikonických legend tohoto sportu. Do party se vrátí takové hvězdy jako například The Undertaker, Stone Cold Steve Austin nebo Andre the Giant. Seznam jmen je mnohem delší, ale to bychom tu byli až do vánoc.

Kromě ikonických postav se dočkáme také několika nových druhů zápasů. Například zápas v rakvi nebo hostující rozhodčí. Určitě bude z čeho vybírat. Funkce MyRISE se vrací také, kde si kariéru můžete rozjet jak v mužské, tak i v dámské verzi jako vlastní vytvořená postava.

2K Showcase of the Immortals nám může také připomenout největší zápasy, které se odehrály za posledních 40 let ve Wrestlemánii. A že bylo z čeho vybírat. Hulk Hogan vs. Andre the Giant, Nesmrtelný The Undertaker proti věčnému rivalovi Stone Coldovi a mnohem víc. WWE 2k24 se jeví jako pořádná jízda, která nesmí chybět ve vaší herní knihovně. Tak nezapomeňte už 8. března. Jestli vás tohle nenavnadí, tak by to mohl zvládnout nový trailer. Jen se podívejte.

X