Xbox Game Pass naděluje i v prosinci!

Vánoce máme za dveřmi, každý se předhání v tom, kdo bude štědřejší. Na stejné vlně se veze také Xbox. Jeho předplatné Game Pass už mnohokrát prokázalo, že výhodnější předplatitelská herní služba, aktuálně neexistuje. A pokud ještě váháte, prosinec to změní. Opravdu!

Xbox Game Pass doručí Star Wars!

Přestože aktuálně Xbox Game Pass obsahuje asi třista padesát miliard her, nějakým způsobem je pořád kam přidávat. Už dnes, tedy 6. prosince nabídne Xbox předplatné kompletní edici LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Jestli je něco na vánoční svátky lepší, než si pustit všechny Star Wars filmy, a do toho odehrát jejich LEGO adaptaci, prosím. Náš e-mail čeká na vaše návrhy!

@XboxWire

Jenomže Star Wars to totiž nekončí. Xbox Game Pass jede dál. Pokud vaše tělo neobsahuje midi-chloriany, můžete špehovat svého souseda. Tedy….alespoň ve hře. Hello Neighbor 2, už 6. prosince! Nezapomíná se ani na starší konzole Xbox One. Ty obdrží Metal: Hellsinger už 8. prosince. No a 10 dní před vánoci – 13. prosince vyjde, v rámci předplatného Xbox Game Pass High on Life. Je to skutečně tak. Day one. Plná verze hry, mluvící pistole, mimozemský kartel a záchrana světa. Já už mažu Need for Speed: Unbound, abych měl dostatek místa!

X