Xbox Game Pass si na říjen chystá obří pecky. Budeme se bát!

Další měsíc, další nálož her v rámci předplatitelských služeb Xbox Game Pass. Často slýcháme, že se do Game Pass seznamu, přidávají hry, které za to vlastně nestojí ,a proč nás tím Microsoft vůbec obtěžuje. Pro říjen ale můžete být v klidu. Protože tahle nálož, vám dlouhé podzimní večery zpříjemní.

Podíváme se do středověku, ale hlavně se budeme bát!

A když říkám, nálož, myslím tím opravdu pořádnou kupu her. Seznam otevíráme velkou peckou. Chivalry 2 nám totiž konečně dorazilo do Game Passu, a to pro PC, konzole i cloud gaming. Hra je dostupná už teď, takže vesele stahujte. Zatímco se budete probíjet středověkým bahnem, můžete si dát do fronty stahovat další tituly. Takový Medieval Dynasty se nám zpřístupní pro Xbox Series S/X už 6. října. Ve stejný den se na Game Pass list zařadí také Telltale Walking Dead. Kompletní první a druhou season si budeme moci stáhnout také už 6. října. 

@Steam

14. října se pak do Game Passu dostane konečně, dlouho očekávaný hit Scorn. Nový release bude day one v rámci Xbox Game Pass dostupný pro PC, Xbox Series X/S a také cloud gaming. A aby toho nebylo málo, o 4 dny později – tedy 18. října se přidá také A Plague Tale: Requiem. Tento sequel k původnímu dílu, který si díky malým očekáváním, získal srdce nejednoho fanouška bude taktéž v den vydání k dispozici ve vaší knihovně.

@Steam

Co na novinky říkáte vy? Jste s výběrem spokojeni? Kterou z her plánujete zahrát a kterou si zase odpustíte? Dejte nám vědět v komentářích!

X