Xbox Games Showcase ve zkratce

Máme za sebou událost s názvem Xbox Games Showcase. Bylo určitě zajímavé to sledovat a kdo se nedíval, tak vám zde připomeneme malý výtažek z toho na co se můžeme v blízké budoucnosti těšit. Garantuju, že to stojí za to. Tak se pohodlně usaďte a jdeme na to.

Gears of War: E-Day

Začneme hned pěkně ostře. Franšíza Gears of War je tu s námi už pěkných pár let. A nyní se o slovo na scéně hlásí nový díl s titulem Gears of War: E-Day. V traileru zatím vidíme pouze upoutávku bez gameplaye a bohužel i bez data vydání. Důležité ale je, že na hře se pracuje a my si tak můžeme mnout ruce. V tomto díle se dějově vrátíme ještě před události první hry a očima protagonisty Marcuse Fenixe prožijeme prvopočátky celého konfliktu.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Tohle je už stará známá písnička, ale naděje umírá poslední. Nový díl S.T.A.L.K.E.R.A má novou gameplay ukázku, který nevypadá vůbec špatně. Snad se konečně podaří dotáhnout vše do zdárného konce a datum vydání 5. září 2024 bude už definitivní.

DOOM: Dark Ages

U stříleček ještě chvíli zůstaneme. Kdo nezná sérii DOOM, ten nemá ve světě her co dělat. Byla nám odprezentována ukázka z nového dílu této řežby, na které vyrůstala drtivá většina současných playerů. DOOM: Dark Ages se odehrává během temného středověku, jak už napovídá název. Paradoxně si ale hlavně brutálně zastrílíme a chybět nebude ani hromada nepřátel. Hra vyjde nejen na PC a Xbox Series X/S, ale dočkají se i hráči na konzolích PlayStation 5. Přesně datum vydání zatím nevíme, ale letos to určitě nebude. 

Dragon Age: The Veilguard

Nový Dragon Age nemohl samozřejmě na akci chybět. Teprve před pár dny byl celý díl přejmenován a tím opět upoutal naši pozornost. Při představení bylo ukázáno i všech sedm válečníků, kteří se pokusí zachránit celý Thedas před blížící se hrozbou. Těšit se můžeme na soukromého detektiva, nekromanta nebo i lovce draků. Více se o Dragon Age: The Veilguard dozvíme už 11. června.

Assassin's Creed Shadows

Představena byla i gameplay ukázka z dalšího dílu série Assassin’s Creed. Nový díl bude zasazený do feudálního Japonska a brzy se dočkáme určitě dalších podrobností. Tohle si Ubisoft rozhodně nenechá pro sebe a bude chtít hráče nalákat na pořádný masakr. Mrkněte se. 

Na akci se toho uukázalo samozřejmě mnohem víc. Byla nám poskytnuta ukázka na rozšíření Diablo IV s názvem Vessel of Hatred, podívali jsme se na nový díl World of Warcraft nebo nám bylo prozrazeno, kudy a kam se můžeme vydat v Microsoft Flight Simulator 2024. Na celou akce se můžete podívat na tomto videu. Užijte si to.

X