Xbox přináší říjnový update. Co nového nás čeká?

Volám všech Xbox hráče, spojte se. Microsoft na nás neustále myslí, a přemýšlejí jakým způsobem, nám hraní na jejich primární konzoli vylepší. Pro měsíc říjen si připravili řadu vylepšení. Co se Vám v interface Xboxu změní?

@Xbox.com

V říjnu se nám představí hromada nových funkcí

Říjen ve znamení Xboxu znamená, hromadu nových funkcí. Jako největší nová featura, byla představena možnost ztlumení hlasitosti Vaší televize, přímo v konzoli. Uživatelé Xbox Series S/X, po novém updatu si mohou ztlumit či zesílit hlasitost vlastní televize, aniž by potřebovali ovladač. To vše skrze HDMI kabel. Hledání zapadnutých ovladačů zpoza gaučů je konec! Jako další funkci, nový update představuje ztlumení všech startup zvuků. Pokud vás teda vytáčí, po zapnutí konzole onen známý zvuk, můžete si ho po říjnovém updatu vypnout. Takže už nebudete budit přítelkyni, když uprostřed noci potřebujete grindovat ve Warzone 2. 

Změna domácí Xbox konzole, přejmenování power modů

Ty už méně zajímavé, nicméně pořád důležité změny se týkají nastavení domácí konzole. Tuhle změnu ocení zvláště hráči, kteří sdílejí své účty se členy rodiny, nebo s kamarády. Ve své konzoli si nastavíte přítelův Xbox jako domácí, a ihned se dostanete k jeho kompletní knihovně her. Tato nabídka platí pouze pro digitálně zakoupení hry. Další změna přichází pro hráče, kteří stahují hry například přes noc. Pokud jste dosud netušili, do jakého modu máte svůj Xbox uvést, aby se vám hra dostahovala, Microsoft přejmenoval tyhle možnosti, aby vám to udělal snazší. Nově se možnosti jmenují Shutdown – kompletní vypnutí a Sleep – uspání. Na první pohled se to zdá jako maličké změny, nicméně z uživatelského pohledu je to skvělý krok.

X