Zaklínač 3 má datum vydání! Počkat…cože?

Ne není rok 2015 a necestujeme v čase. A ne ani nečtete špatně. Zaklínač 3 má skutečně datum vydání a je to ještě v roce 2022! CD PROJEKT RED oznámil, že se po dlouhém čekání, opravdu dočkáme next-gen verze jejich nejpopulárnější hry. Geralt dorazí na konzole nové generace už 14. prosince 2022!

14. prosince nás opět uvítá Zaklínač 3

Je to až téměř neuvěřitelné, že hra, která v roce 2015 změnila celé herní odvětví dostává next-gen update až takto pozdě. Chápeme, že práce na Cyberpunku 2077 byly masivní, nicméně Zaklínač 3 od svého vydání, funguje jako měřítko pro všechny ostatní RPG open world hry. Schválně, vzpomeňte si když jste četli nějakou recenzi. Kolikrát jste u jiných RPG viděli porovnání se třetím Zaklínačem? Hra byla na svou dobu revoluční. Ukázala jak se má dělat open world. CD PROJEKT RED nám představil, že i sebemenší vedlejší quest, může být napsaný stejně kvalitně jako celá hlavní linka. A hlavně. Postavy, které s námi žijí do dnes. Jedním slovem…masterpiece.

@CDPROJEKTRED

A kolik to bude stát?

Musíme si taky uvědomit, že celý Zaklínač 3 je bez jakéhokoliv problému 100+ hodinová hra. Vzít takové monstrum a přizpůsobit ho novým konzolím. Implementovat do něj technologii ray tracing, rychlejší načítání na konzolích a celkové zlepšení výkonu i grafiky, to prostě chce čas. Update vyjde pro všechny hráče, kteří dnes vlastní jakoukoliv edici hry zcela zdarma. Pokud patříte mezi skupinku lidí, kteří nevlastní Zaklínače 3, bude pro vás k dispozici úplně nová verze. Zaklínač 3: Divoký Hon – Kompletní Edice půjde pořídit pouze digitálně na storech PlayStation, Xbox i pro PC. Cena bude zveřejněna později, společně s oznámením fyzické kopie. Tak co, vydáte se znovu za Geraltem, ve vylepšené grafice? 

X