Zenless Zone Zero brzy otevře Beta test

Studio miHoYo, stojící za velmi populárním RPG Genshin Impact, které kombinuje hru pro jednoho hráče, několik co-op prvků a celkový live-service model, pomalu ale jistě rozšiřuje své portfolio her. Letos v dubnu studio vydalo povedený Honkai: Star Rail, který funguje podobně jako Genshin Impact, jen na místo otevřeného světa se hra odehrává v mnoha menších lokacích a akční soubojový model zde střídá tahový. Zatímco Genshin Impact si vzal inspiraci ve hrách jako Zelda: Breath of the Wild, Star Rail se nechal inspirovat klasickými JRPG. MiHoYo nyní přichází s další novinkou – Zenless Zone Zero, takzvanou městskou akční fantasy. Z dostupných informací usuzuji, že tentokrát se čínské studio inspirovalo v sériích jako Persona nebo Yakuza.

Hra byla představena před osmnácti měsíci a nyní se blíží fázi uzavřeného testování, studio totiž zve hráče do slosování o možnost získat přístup do uzavřené bety. Do slosování se může zapojit kdokoliv starší 16 let a vede k němu několik kroků. Prvním z nich je vyplnění tzv. „Equalising testu“ neboli ankety, která vývojářům pomůže vybrat správné kandidáty. Dále pak zájemci musí sledovat oficiální sociální sítě Zenless Zone Zero a podívat se na webový event „A Sandwich Scented Dream“. Jamile jsou tyto kroky splněny, zájemce získá pět ticketů, které půjdou automaticky do slosování. K tomu je spojena i možnost vyhrát věcné ceny jako různá chytrá zařízení, sluchátka nebo odznaky.

Pokud jste nikdy nehráli hry od miHoYo, tento proces se může zdát trochu zbytečný. Studio ale velmi rádo zapojuje své komunity do podobných malých hříček a soutěží mimo jejich hry samotné. V tuto chvíli není jasné, kdy beta testování začne a jak dlouho bude trvat, ale pravděpodobně na něj nebudou natěšení hráči čekat dlouho.

X